İş hayatımıza Emek Rozet olarak başladık, başardık ve tanındık.Güçlü Projelere imza attık. 1500m²’lik kapalı alanda tasarımdan üretime her türlü reklam ürününü en son teknoloji ile hazırlamaktayız. Bu bilgiler ışığında deneyimli, konusunda uzman eğitimli kadromuz ve kurumsal kimlik yapısı ile hizmeti müşterilerine ilke edinmiş durumdayız. Yurtdışı ve yurt için de 3000`i aşkın firmayla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. İmalat aşamasında montaja kadar tüm çalışmaları kendi araç ve ekipmanlarımız ile yapmaktayız.
 
       Deneyimli kadromuzla çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteyiz.Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerine uygun hazırlanan ürünlerimiz piyasaya arz edilmiştir. 
 
       Tasarımını yaptığımız yeni operasyonel yöntemler sayesinde kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile birinci sınıf bir metropol şirketi olmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize davranışlarımızla karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.
 
        Görevimiz, dinamik bir ekip çalışmasıyla hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini
karşılayan hizmetler sunmaktır.
 
        Müşteri memnuniyeti, bizim birinci amacımızdır. Bu memnuniyeti profesyonel kadromuzla her geçen gün güçlendirdiğimiz sistemimiz ile sağlamaktayız. Ayrıca online sipariş, mail veya faks aracılığı ile bize ulaştırabileceğiniz taslaklarınız tarafımıza ulaştıktan en geç 1 gün içerisinde tasarlanıp tarafınıza sunulur.
 
 
 
 
                                                                                                                                                                                                          Hayati ÖZBEK

 

 

Sanal Tur